Хидроцилиндър GSL German Standard Lift D040025AAV10140 за промишлено оборудване
PDF
цена при поискване
Свържете се с продавача
Обадете ми се
Хидроцилиндър GSL German Standard Lift D040025AAV10140 за промишлено оборудване - Machineryline
Интересувате ли се от обявата?
1/6
PDF
Цена:
при поискване
Поискайте цена
Уведомяване при промяна в цената
Свържете се с продавача
Местонахождение: Германия Wiefelstede6630 км to "United States/Columbus"
Номер в каталога на продавача: 11442
Дата на публикуване: повече от 1 месец
Състояние
Състояние: употребявани
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA1293
Lagerplätze Intern: 513306
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 15
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Zylinder: Ø 40 mm-Kolbenstange: Ø 25 mm -Rohr Ø aussen: mm-Hub: 140 mm -Gesamtlänge eingefahren: 360 mm-Aufnahme Bohrung: Ø 20 mm-Ideal zum Bau einer Hydraulikpresse-Anzahl: 5x vorhanden-Preis: pro Stück-Gewicht: 8 kg/Stück
Zustand: gut
Standort der Ware: 26215 Wiefelstede
DE
Важно
Съвети за купуване
Съвети за безопасност
Проверка на продавача
Проверка на цената
Съмнително авансово плащане
Към разновидностите на това мошеничество могат да се отнасят:
  • Превод на авансовото плащане по карта
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
Намерили сте мошеник?
Свържете се с нас
Съвети за безопасност
Подобни обяви
хидроцилиндър Stahl 36/50/580 mm за промишлено оборудване
Цена при поискване
Хидроцилиндър
Германия, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Цена при поискване
Хидроцилиндър
Германия, Wiefelstede
Продавате техника?
Правете го заедно с нас!
хидроцилиндър Hub 1084 mm за промишлено оборудване хидроцилиндър Hub 1084 mm за промишлено оборудване хидроцилиндър Hub 1084 mm за промишлено оборудване
хидроцилиндър unbekannt Hub 300 mm за промишлено оборудване хидроцилиндър unbekannt Hub 300 mm за промишлено оборудване