Хидроцилиндър GSL German Standard Lift D120050AAV70290 Hub 290 mm за промишлено оборудване
- Превод на авансовото плащане по карта
- Превод по сметка на фирма с подобно име
- Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
Информация за контакт с продавача
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA16679
Lagerplätze Intern: 3C30705
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 38
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Kippzylinder
Hubzylinder
Hersteller: GSL (German Standard Lift)
Hydraulikzylinder doppeltwirkend -Typ: D120050AAV70290-Hub: 290 mm-Kolbenstange: Ø 50 mm -Rohr Ø aussen:135 mm-Aufnahme. Ø 50 mm / Lochabstand 530 mm-Abmessung: 610/145/H240 mm-Gewicht: 38 kg