Нов стационарен бетонов възел Mesas Concrete Plant 120 m3 FIXED Concrete Batching Plant






























































Ако сте решили да купувате техника на ниска цена, уверете се, че общувате с реален продавач. Съберете колкото се може повече информация за собственика на техниката. Един от начините за измама е да се представяш за реално съществуваща фирма. Ако имате някакви подозрения, съобщете ни за това за допълнителен контрол с помощта на формуляра за обратна връзка.
Преди да решите да купите нещо, внимателно проверете няколко оферти за продажба, за да разберете средната стойност на избрания от вас модел на техниката. Ако цената на офертата, която сте си харесали е много по-ниска от подобните оферти, не бързайте, помислете. Значителната разлика в цената може да означава скрити дефекти или опит на продавача да извърши мошенически действия.
Не купувайте стоки, цената на които прекалено много се различава от средната цена на подобна техника.
Не давайте съгласие за съмнителни залози и авансово плащане на стоката. Ако имате някакви съмнения, не се страхувайте да уточнявате подробностите, искайте допълнителни снимки и документи на техниката, проверявайте достоверността на документите, задавайте въпроси.
Това е най-разпространеният вид мошеничество. Нечестните продавачи могат да поискат определен аванс за „резервиране” на правото ви за закупуване на техниката. По този начин мошениците могат да съберат голяма сума пари, да изчезнат и да не отговарят повече.
- Превод на авансовото плащане по карта
- Не внасяйте авансовото плащане без да оформите документи, потвърждаващи процеса на предаване на парите, ако при общуването ви с продавача той предизвиква съмнения.
- Превод по сметка на фирма с подобно име
- Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
- Превод по сметка на фирма с подобно име
- Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
- Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
- Преди да преведете парите, проверете дали посочените реквизити са правилни и дали те се отнасят към посочената фирма.
Информация за контакт с продавача



Aggregate Bunker------------------------------------4 x 30 m3 =120 m3
Aggregate Feeding Conveyor---------------------W=1000 mm H=28.000 mm
Concrete Mixer----------------------------------------3 m3 Twin Shaft - ( 2 x 55 kw YILMAZ motor )
Concrete Plant Automation------------------------Fully Automatic
Compressor--------------------------------------------500 lt - 5,5 kw GAMAK motor
Cement Silos-------------------------------------------2 x 100 Tons (Bolted)
Equipment of Cement Silo------------------------- Full set
Cement Screw Conveyor---------------------------Wam - Ozbekoglu - 273 x 8000 mm
Water Pump and Pressure Tank------------------25 m3/h
Bunker d'agrégats ------------------------------------------------ 4 x 30 m3 = 120 m3
Convoyeur d'alimentation en granulats --------------------- L = 800 mm H = 24.000 mm
Bétonnière --------------------------------------------------------- 3 m3 à double arbre - (2 x Moteur YILMAZ 55 kw)
Automatisation des centrales à béton ---------------------- Entièrement automatique
Compresseur ----------------------------------------------------- 500 lt - 5, Moteur GAMAK 5 kW
Silos à ciment ------------------------------------------- ---------2 x 100 tonnes ( Boulonné)
Équipement de silo de ciment ------------------------------- Ensemble complet
Convoyeur à vis à ciment ------------------------------------ Wam - Ozbekoglu - 219 x 8000 mm
Pompe à eau et réservoir sous pression ----------------- 25 m3 / h
Агрегатный бункер ----------------------------------------- 4 х 30 м3 = 120 м3
Совокупный подающий конвейер --------------------- W = 800 мм, H = 24.000 мм
Бетономешалка --------------------------------------------- Двойной вал 3 м3 - (2 х Мотор YILMAZ мощностью 55 кВт)
Автоматизация бетонных заводов ---------------------Полностью автоматическая
Компрессор --------------------------------------------------- 500 л - 5, Мотор 5 кВт GAMAK
Цементные силосы -----------------------------------------2 х 100 тонн ( болты)
Оборудование Цементного силоса --------------------Полный комплект
Цементный винтовой конвейер -------------------------Wam - Ozbekoglu - 219 x 8000 мм
Водяной насос и напорный бак ------------------------- 25 м3 / ч