Страничен товарач Combilift C4000

PDF
Combilift C4000
16 690 €
Свържете се с продавача
Обадете ми се
Страничен товарач Combilift C4000 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 1 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 2 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 3 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 4 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 5 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 6 - Machineryline
Страничен товарач Combilift C4000 | Изображение 7 - Machineryline
Интересувате ли се от обявата?
1/7
PDF
16 690 €
14 350 GBP
≈ 32 120 лв.
Уведомяване при промяна в цената
Свържете се с продавача
Марка: Combilift
Модел: C4000
Дата на производство: 2004
Отработени часове: 7 061 м/ч
Товароподемност: 4 000 кг
Височина на повдигане: 5,5 м
Дължина на вилките: 1,2 м
Местонахождение: Великобритания Hampshire6163 км to "United States/Columbus"
Номер в каталога на продавача: 634371
Дата на публикуване: повече от 1 месец
Описание
Ширина на вилките: 120 мм
Габаритни размери: височина - 2,63 м
Двигател
Гориво: газ
Допълнителни опции
Автономен отоплител
Състояние
Състояние: употребявани
Допълнителни услуги

Допълнителна информация — Страничен товарач Combilift C4000

Euro mast: 3F550
Tyres: SUPERELASTIC
Fork Positioner
Full Cab
Natural Gas
Road Legal
Важно
Тази оферта е предназначена само за информационни цели. За получаване на по-подробна информация трябва да се свържете с продавача.
Съвети за купуване
Съвети за безопасност
Проверка на продавача

Ако сте решили да купувате техника на ниска цена, уверете се, че общувате с реален продавач. Съберете колкото се може повече информация за собственика на техниката. Един от начините за измама е да се представяш за реално съществуваща фирма. Ако имате някакви подозрения, съобщете ни за това за допълнителен контрол с помощта на формуляра за обратна връзка.

Проверка на цената

Преди да решите да купите нещо, внимателно проверете няколко оферти за продажба, за да разберете средната стойност на избрания от вас модел на техниката. Ако цената на офертата, която сте си харесали е много по-ниска от подобните оферти, не бързайте, помислете. Значителната разлика в цената може да означава скрити дефекти или опит на продавача да извърши мошенически действия.

Не купувайте стоки, цената на които прекалено много се различава от средната цена на подобна техника.

Не давайте съгласие за съмнителни залози и авансово плащане на стоката. Ако имате някакви съмнения, не се страхувайте да уточнявате подробностите, искайте допълнителни снимки и документи на техниката, проверявайте достоверността на документите, задавайте въпроси.

Съмнително авансово плащане

Това е най-разпространеният вид мошеничество. Нечестните продавачи могат да поискат определен аванс за „резервиране” на правото ви за закупуване на техниката. По този начин мошениците могат да съберат голяма сума пари, да изчезнат и да не отговарят повече.

Към разновидностите на това мошеничество могат да се отнасят:
  • Превод на авансовото плащане по карта
  • Не внасяйте авансовото плащане без да оформите документи, потвърждаващи процеса на предаване на парите, ако при общуването ви с продавача той предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
  • Преди да преведете парите, проверете дали посочените реквизити са правилни и дали те се отнасят към посочената фирма.
Намерили сте мошеник?
Свържете се с нас
Съвети за безопасност
PDF
Подобни обяви
страничен товарач Combilift C4000 страничен товарач Combilift C4000
2
15 380 € 13 220 GBP ≈ 29 590 лв.
Страничен товарач
2008
4 936 м/ч
Товаропод. 4 000 кг
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
12 760 € 10 970 GBP ≈ 24 560 лв.
Страничен товарач
2006
9 223 м/ч
Товаропод. 3 000 кг Гориво газ Дължина на вилките 1,15 м Ширина на вилките 600 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
19 310 € 16 600 GBP ≈ 37 160 лв.
Страничен товарач
2007
15 523 м/ч
Товаропод. 5 000 кг Височина на повдигане 4,54 м Дължина на вилките 1,2 м Ширина на вилките 345 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
Продавате техника?
Правете го заедно с нас!
22 900 € 19 690 GBP ≈ 44 080 лв.
Страничен товарач
2006
11 823 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Височина на повдигане 5,53 м
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
15 380 € 13 220 GBP ≈ 29 590 лв.
Страничен товарач
2016
6 943 м/ч
Товаропод. 3 000 кг Височина на повдигане 6 м Дължина на вилките 1,2 м Ширина на вилките 120 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
12 760 € 10 970 GBP ≈ 24 560 лв.
Страничен товарач
2006
Товаропод. 4 500 кг Височина на повдигане 10 м
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
22 900 € 19 690 GBP ≈ 44 080 лв.
Страничен товарач
2010
9 863 м/ч
Товаропод. 3 500 кг Височина на повдигане 4 м Дължина на вилките 1,3 м Ширина на вилките 125 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
38 610 € 33 190 GBP ≈ 74 300 лв.
Страничен товарач
2016
6 815 м/ч
Товаропод. 3 000 кг Височина на повдигане 4,55 м Дължина на вилките 1,2 м Ширина на вилките 155 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
29 780 € 25 600 GBP ≈ 57 310 лв.
Страничен товарач
2019
13 705 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Височина на повдигане 8,4 м Дължина на вилките 1,3 м Ширина на вилките 160 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
32 390 € 27 850 GBP ≈ 62 340 лв.
Страничен товарач
2015
7 076 м/ч
Товаропод. 2 205 кг Гориво газ Височина на повдигане 6,5 м Дължина на вилките 1,05 м Ширина на вилките 80 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
15 900 € ≈ 30 600 лв.
Страничен товарач
2003
12 489 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво газ Вид на мачтата двоен Височина на повдигане 4,6 м Дължина на вилките 1 198 м
Полша, Andrychów
DONE DELIVERIES
Свържете се с продавача
19 900 € 17 110 GBP ≈ 38 300 лв.
Страничен товарач
2004
9 188 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво дизел Вид на мачтата двоен Височина на повдигане 4 м Дължина на вилките 1,2 м
Полша, Andrychów
JCG Sp. zo.o.
Свържете се с продавача
18 900 € 16 250 GBP ≈ 36 370 лв.
Страничен товарач
2004
4 453 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво газ Вид на мачтата двоен Свободен ход 2 400 мм Височина на повдигане 5,45 м Дължина на вилките 1,2 м
Полша, Andrychów
JCG Sp. zo.o.
Свържете се с продавача
15 900 € ≈ 30 600 лв.
Страничен товарач
2003
12 489 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво газ Вид на мачтата двоен Височина на повдигане 4,6 м Дължина на вилките 1 198 м
Полша, Andrychów
DONE DELIVERIES
Свържете се с продавача
19 500 € ≈ 37 530 лв.
Страничен товарач
2004
7 014 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво дизел Вид на мачтата двоен Височина на повдигане 4,1 м Дължина на вилките 1,2 м
Полша, Pawłów
FT LOGISTICS Sp. z o.o.
Свържете се с продавача
14 900 € ≈ 28 680 лв.
Страничен товарач
2005
3 301 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво газ Вид на мачтата троен Височина на повдигане 9,3 м Дължина на вилките 1,1 м
Полша, Andrychów
DONE DELIVERIES
Свържете се с продавача
10 140 € 8 720 GBP ≈ 19 520 лв.
Страничен товарач
2001
7 188 м/ч
Товаропод. 3 000 кг Височина на повдигане 5,15 м
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
14 900 € ≈ 28 680 лв.
Страничен товарач
2005
3 301 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво газ Вид на мачтата троен Височина на повдигане 9,3 м Дължина на вилките 1,1 м
Полша, Andrychów
DONE DELIVERIES
Свържете се с продавача
75 240 € 64 690 GBP ≈ 144 800 лв.
Страничен товарач
2017
1 400 м/ч
Товаропод. 6 000 кг Височина на повдигане 4,65 м Дължина на вилките 1,8 м Ширина на вилките 200 мм
Великобритания, Hampshire
PHL
Свържете се с продавача
15 000 € ≈ 28 870 лв.
Страничен товарач
2002
8 878 м/ч
Товаропод. 4 000 кг Гориво дизел Вид на мачтата двоен Височина на повдигане 4 м Дължина на вилките 1,15 м
Полша, Andrychów
DONE DELIVERIES
Свържете се с продавача
Други модели в секцията "странични товарачи Combilift"