Мини багер Yanmar SV100-1A Klima German machine!































Ако сте решили да купувате техника на ниска цена, уверете се, че общувате с реален продавач. Съберете колкото се може повече информация за собственика на техниката. Един от начините за измама е да се представяш за реално съществуваща фирма. Ако имате някакви подозрения, съобщете ни за това за допълнителен контрол с помощта на формуляра за обратна връзка.
Преди да решите да купите нещо, внимателно проверете няколко оферти за продажба, за да разберете средната стойност на избрания от вас модел на техниката. Ако цената на офертата, която сте си харесали е много по-ниска от подобните оферти, не бързайте, помислете. Значителната разлика в цената може да означава скрити дефекти или опит на продавача да извърши мошенически действия.
Не купувайте стоки, цената на които прекалено много се различава от средната цена на подобна техника.
Не давайте съгласие за съмнителни залози и авансово плащане на стоката. Ако имате някакви съмнения, не се страхувайте да уточнявате подробностите, искайте допълнителни снимки и документи на техниката, проверявайте достоверността на документите, задавайте въпроси.
Това е най-разпространеният вид мошеничество. Нечестните продавачи могат да поискат определен аванс за „резервиране” на правото ви за закупуване на техниката. По този начин мошениците могат да съберат голяма сума пари, да изчезнат и да не отговарят повече.
- Превод на авансовото плащане по карта
- Не внасяйте авансовото плащане без да оформите документи, потвърждаващи процеса на предаване на парите, ако при общуването ви с продавача той предизвиква съмнения.
- Превод по сметка на фирма с подобно име
- Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
- Превод по сметка на фирма с подобно име
- Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
- Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
- Преди да преведете парите, проверете дали посочените реквизити са правилни и дали те се отнасят към посочената фирма.
Информация за контакт с продавача


Stunden 4.580
Lfw. 70 % gut
Betankungspumpe
1x Grabenräumlöffel Schwenkbar Hydr. ca. 1.600 mm
Deutsche Maschine. Erste Hand
Sehr guter Allgemeinzustand!
Maschine steht auf unserem Platz und kann jeder Zeit besichtigt werden
Herr Sofoklis: 0049 (0) 162 98 43 598
Dieses Angebot ist unverbindlich und freibleibend
Irrtum und Zwischenverkauf vorbehalten. Keine Gewähr auf Eingabefehler
Information / Description English
YANMAR VIO 100-1A
Hours 4.580
U/c. 80%
Refuel pump
1x tilt bucket ca. 1.600 mm
Weight 9.625 Kg
German machine. One preowner
The machine is located in our yard and you are more than welcome
Mr. Sofoklis: 0049 (0) 162 98 43 598
Subject to prior Sale
offers without engagement
no liability assumed
Central lubricant applic